O firmie

KALTO jest  firmą działającą na rynku w branży materiały i usługi budowlane. Zajmujemy się handlem materiałami budowlanymi, Świadczymy usługi w zakresie prac budowlanych z wykorzystaniem ciężkiego sprzętu: koparko-ładowarka, wywrotka, transport materiałów budowlanych samochodem z dźwigiem HDS.

Zajmujemy się także sprzedażą węgla, drewna, materiałów opałowych. Nasz skład budowlany mieści się we wsi Brzostówka, na dawnej bazie SKR koło stacji paliw. Jednakże w związku z ciągłym rozwojem firmy nasz skład będzie miał również swoją siedzibę na dużym placu przed Kościołem w centrum miejscowości.

Dbając o zadowolenie naszych klientów udzielamy im profesjonalnej wiedzy w zakresie świadczonych przez nas usług a tym samym zapewniamy im zgodnie z ich zamówieniem i wymaganiami wybór sprawdzonych materiałów budowlanych najwyższej jakości. Jesteśmy bardzo elastyczni  a tym samym pomagamy w realizacji bardzo indywidualnych zamówień. Na życzenie klienta możemy sprowadzić konkretny rodzaj materiału budowlanego danego producenta.

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór materiałów budowlanych, węgla i opału. W ramach sprzedaży materiałów budowlanych i świadczonych przez nas usług zapewniamy dostawę i usługi transportowe wraz z rozładunkiem HDS.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń